Slovo zakladatele

Ing. Adam Slabý

zakladatel, Institut medicínské ekonomiky

V Institutu medicínské ekonomiky svými službami reagujeme na aktuální potřeby přetížených soukromých poskytovatelů zdravotních péče, kterým poskytujeme odbornou pomoc v cenových, účetních, ekonomických a dalších otázkách související s administrativními povinnostmi ordinace.
Zakládáme si na profesionalitě našich služeb a jejich komplexnosti - neděláme pouze “minutové kalkulace”, ale díky celé řadě a variant našich doplňkových služeb jsme schopni nabídnout vše, co klient kolem ekonomiky jeho ordinace opravdu potřebuje. Jednou z povinností klientů totiž není “mít minutovou kalkulaci”, ale hlavně ji správně používat, mít ji implementovat do praxe a v případě cenové kontroly být schopen důkazy prokázat, že cenovou regulaci dodržuje.

Perfektně známe aktuální legislativu v oblasti cenových předpisů - jsme externími konzultanty Ministerstva zdravotnictví ČR, České stomatologické komory, Asociace Dentálních Hygienistek ČR a mnoha dalších klientů. Tam, kde je legislativa nepřesná nebo neurčitá, disponuje stanovisky relevantních veřejných orgánů, nikoliv svými osobními domněnkami “jak by to mohlo dávat smysl” nebo “aby se nám to lépe počítalo”. V praxi se totiž bohužel stává, že výše uplatněné dva postupy některých ekonomů končí pokutami od cenových kontrol.

Umíme proto správně vyložit rigidní, stručnou, leckdy neurčitou předmětnou legislativu a správně ji implementovat do praxe, abyste měli smysluplné ceny odpovídající Vašemu provozu. abyste prošli cenovou kontrolou.
Neváhejte se na nás obrátit s Vaší individuální potřebou.

Co o nás řekli naši klienti

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.